Seçkinler Yol Yardım

Test

Seçkinler Oto

Pazartesi – Pazar:
8:30 – 21:00

Çengelköy, Prof. Dr. Beynun Akyavaş Cd.

beylerbeyi oto elektrik

Beylerbeyi Oto Elektrik olarak tüm araçların sorunlarını hızlıca çözüyoruz. Profesyonel ekibimiz sizlerin zamanlarını boşa harcamadan nokta atışı çözümler ile en kısa sürede araçlarınızı sorunsuz bir şekilde çalışır hale getiriyor.

Seçkinler Oto, uzun yıllardır oto elektrik konusunda hizmet vermekteyiz. Siz de yolda kaldıysanız veya arabanız çalışmıyorsa hemen arayabilirsiniz. Beylerbeyi akü arıza tespiti servisimizle hizmet etmeye devam ediyoruz.

Beylerbeyi başta olmak üzere Anadolu yakasının her yerine Akü satışı, şarj dinamosu tamiri, ve aracınızın her türlü tamir hizmeti sunuyoruz.

Araç marş basmama, elektrik gelmeme veya akü boşalması ve yedek parça gibi durumlarda en hızlı çözümlerle yanınızdayız.

Beylerbeyi Oto Elektrik Telefon

Beylerbeyi Oto Elektrik için 0505 087 19 08 numaralı telefonumu hemen arayabilir ve destek alabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz sizlere en kısa sürede en uygun fiyatlar ile yardımcı olacaktır.

Aracınızda elektrik arızası olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken vakit kaybetmeden aracınızı trafiğe engel olmayacak şekilde park edip stop etmek ve oto servis veya yol yardım, akü servisi konusunda deneyimli firma olan seçkinleri aramaktır.

Beylerbeyi Acil Akü Değişimi

Akünüz bitti ve yolda mı kaldınız? Seçkinler oto ile yalnız değilsiniz. Hemen arayın aracınız için en uygun akü markası ve modeli için size ücretsiz danışmanlık hizmeti sunalım. Aküsü biten aracınızı en kısa sürede çalıştıralım.

En uygun fiyatlarla aracınızın ihtiyacı olan en kaliteli akü için hemen arayınız.

0505 087 19 08

TIKLA ARA