Kadıköy Oto Elektrik olarak tüm araçların sorunlarını hızlıca çözüyoruz. Profesyonel ekibimiz sizlerin zamanlarını boşa harcamadan nokta atışı çözümler ile en kısa sürede araçlarınızı sorunsuz bir şekilde çalışır hale getiriyor.

Seçkinler Oto, uzun yıllardır oto elektrik konusunda hizmet veriyor. Siz de yolda kaldıysanız veya arabanız çalışmıyorsa hemen arayabilirsiniz. Aracınızın yanına hızlıca gelip arıza tespiti yapıp mümkünse orada ustalarımızla araçlarınıza gereken müdahaleyi sağlıyoruz.

Kadıköy başta olmak üzere Akü satışı, şarj dinamosu tamiri, oto elektrik tamiri ve aracınızın her türlü tamir hizmeti sunuyoruz.

Araç marş basmama, elektrik gelmeme veya akü boşalması gibi durumlarda en hızlı çözümlerle yanınızdayız.

Oto tamir, oto bakım hizmeti veren uzman ekibimiz müşteri memnuniyeti konusunda gerekli hassasiyeti gösterip sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi garantilemektedirler.

kadıköy oto elektrik

Kadıköy Oto Elektrik Hizmeti

Kadıköy Oto Elektrik için 0505 087 19 08 no lu telefonumu hemen arayabilir ve destek alabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz sizlere en kısa sürede en uygun fiyatlar ile yardımcı olacaktır.

Ekibimiz verdikleri hizmet konusunda uzmanlardır ve hizmet aldıktan sonra memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Oto Elektrikçi En Yakın

Kadıköy de sizin için en yakın oto elektrikçi ihtiyaçlarınızı gidermek için sizin yanınızdayız. Hemen bizi arayın ve aracınız tüm elektrik sistemini problemlerini çözelim.

Yerinde onarım hizmetimiz sayesinde, bulunduğunuz konuma hızlıca gelip gerekli onarımı en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Kadıköy Acil Akü Değişimi

Akünüz bitti ve yolda mı kaldınız? Seçkinler oto ile yalnız değilsiniz. Hemen arayın aracınız için en uygun akü markası ve modeli için size ücretsiz danışmanlık hizmeti sunalım. Aküsü biten aracınızı en kısa sürede çalıştıralım.

En uygun fiyatlarla aracınızın ihtiyacı olan en kaliteli akü ve Kadıköy oto elektrik hizmeti için hemen arayınız.

0505 087 19 08

✅ Oto Akü:Varta, Mutlu, İnci
✅ Yol Yardım:Bulunduğunuz Konuma Hemen Geliyoruz
✅ Uzmanlık:Oto Elektrik ve Oto Tamir
✅ Hizmet Bölgesi:İstanbul Anadolu Yakası

Sıkça Sorulan Sorular

Oto elektrik neleri kapsar?

Oto elektrik, araçlardaki elektriksel bileşenlerin tamiri ve bakımını içerir. Bu bileşenler arasında akü, marş motoru, alternatör, lambalar ve kablo bağlantıları bulunur.

Oto elektrik işi ne iş yapar?

Oto elektrikçiler, araçların elektrik sistemlerinin sorunlarını tespit eder ve onarır. Arızalı parçaların değiştirilmesi, kablo bağlantılarının düzeltilmesi gibi işlemleri gerçekleştirirler.

Oto Elektrikçi hangi arızalara bakar?

Oto elektrikçiler, araçlarda yaşanan tüm elektriksel arızalara bakar. Bunlar arasında marş motoru çalışmaması, farların yanmaması, akü sorunları gibi elektriksel problemler bulunur.

Genel Puan