Seçkinler Yol Yardım

Test

Seçkinler Oto

Pazartesi – Pazar:
8:30 – 21:00

Çengelköy, Prof. Dr. Beynun Akyavaş Cd.

Kanlıca oto elektrik olarak tüm araçların sorunlarını hızlıca çözüyoruz. Profesyonel ekibimiz sizlerin zamanlarını boşa harcamadan nokta atışı çözümler ile en kısa sürede araçlarınızı sorunsuz bir şekilde çalışır hale getiriyor.

Seçkinler Oto, uzun yıllardır oto elektrik hizmeti veriyor. Siz de yolda kaldıysanız veya arabanız çalışmıyorsa hemen arayabilirsiniz.

Üsküdar, Beykoz ve Kadıköy bölgelerine en hızlı şekilde hizmet veren Akü satışı, şarj dinamosu tamiri, oto elektrik tamiri ve aracınızın her türlü tamir hizmeti sunuyoruz. Araçlarınız için yedek parça stoklarımız sayesinde her marka ve model oto tamir ve oto bakım hizmetleri uzman personel tarafından yapılmaktadır.

Araç marş basmama, elektrik gelmeme veya akü boşalması gibi durumlarda en hızlı çözümlerle yanınızdayız.

Kanlıca Oto Elektrik Telefon

19 Mayıs Oto Elektrik için 0505 087 19 08 no lu telefonumu hemen arayabilir ve destek alabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz sizlere en kısa sürede en uygun fiyatlar ile yardımcı olacaktır.

Kanlıca Acil Akü Değişimi ve Akü Takviye

Kanlıca akü takviye ihtiyaçlarınız için seçkinler oto yanınızda. Akünüz bitti ve yolda mı kaldınız? Seçkinler oto ile yalnız değilsiniz.

Hemen arayın aracınız için en uygun akü markası ve modeli için size ücretsiz danışmanlık hizmeti sunalım. Aküsü biten aracınızı takviye ile en kısa sürede çalıştıralım. Seçkinler oto tamir, elektrik ve bakım servisi tüm sorunlarınıza çözüm üretiyor.

En uygun fiyatlarla aracınızın ihtiyacı olan en kaliteli akü için hemen arayınız.

0505 087 19 08

Beykoz Kanlıca İstanbul Oto Elektrik

TIKLA ARA